Bravarski radovi
Goranec
Trebam ponudu za metalnu konstrukciju za ravne stepenice, drveno gazište imam, 15 kom, visina 2,8, širina 90 cm. Trebam ponudu za izradu metalne ograde te dvorišnih vrata.
Ograda bi se sastojala od metalnih pravokutnih cijevi dimenzija 10 cm x 2 cm. Napominjem kako je ukupna duljina ograde cca 30 m. Detaljan nacrt ograde moguće je poslati na email. Trebam izradu dvorišnih kliznih vrata 6 x 1.2 m. Trebam ulazna vrata ograde (lesa) klizna ograda ili dvokrilna, dužine 4 metra s mogućnosti priključka motora na struju. Potrebno je urediti bravariju na terasi te izraditi ogradu. Molim ponudu za PVC nadstrešnicu na balkonu (dvorišna strana, 2. kat). Dimenzije 1,50 x 2,50 m. Nosač već postoji. Trebamo uslugu postavljanja mreže sa metalnom konstrukcijom na teresi. Mreža nam služi kako bi se zaštitili od golubova.
Momentalno je na terasi mreža dimenzije: 235 x 375 cm, a dimenzije samih kvadrata na mreži su: 2 x 2 cm.
Postojeću mrežu bi trebalo skinuti i postaviti novu koja bi nam omogučila više prostora za korištenje na terasi, što znači da bi nova mreža trebala biti pomaknuta za cca 50 cm do samog ruba terasne ograde.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru i za sve ostale informacije glede terase i postavljanja mreže stojim na raspolaganju.