Brušenje i lakiranje parketa
Botovo
Trebam ponudu za brušenje i lakiranje drvenog poda od hrasta površine 25 m kvadratnih. Potreban je parketar za popravak postavljenog gotovog parketa (tarkett). U blizini vrata postavljeni parket propada malo i škripi.
Parket postavljan na OSB ploče, koje su montirane na stari parket. Trebam majstora za brušenje i lakiranje parketa u sobi od 20 m2. Trebamo ponudu soboslikara za ličenje zidova i obnovu jer je došlo do pukotina od potresa. Također, trebamo zamijeniti parket ili popraviti, razdvojio se u potresu. Trebam majstora za postavljanje parketa u sobi 10 m2 u stanu zgrade. Parket masivni prešani SW karbonizirani, UV lakiran polumat, dim 920 * 96 * 15 mm. Prije postavljanja samo treba ukloniti tapison iz sobe. Parket, zidne lajsne i ljepilo sami nabavljamo. Termin postavljanja:19.ili 20. sljedeći mjesec.. Molim cijenu. Trebam parketara za brušenje parketa i lakiranje. Želio bih zamijeniti stari parket s odgovarajućim laminatom. Poželjno je da majstori, odnosno firma nudi svoj laminat ako je cijena povoljna. Moguće je u radove uključiti i skidanje parketa, ovisno o cijeni.
Najbolje bi bilo da netko dođe pogledati stan i da obavimo razgovor, da se dogovorimo oko detalja. Cijena rada po m² je poželjna unaprijed. Volio bih da se radovi obave unutar jednog dana i to u subotu 29.1. ako je to moguće. Očekujem ponude. Dodat ću da uskoro planiram mijenjati i balkonska vrata pa bi bilo idealno kad bi ista fitma preuzela i ove radove, uz određeni popust.