Podovi i keramičarski radovi

Brušenje i lakiranje parketa

Briješće


Molim ponudu za postavljanje klasičnog parketa, brušenje i lakiranje, minimum 2 premaza sa najkvalitetnijim lakom, cca 23 kvadrata, zgrada je pri završetku gradnje. Trebam majstora parketara za postavljanje parketa u apartmanu od 100 m2. Zbog namještaja, postavljanje bi bilo samo u oko 50 m2 i hodniku između sobe a ostatak kada bude prilika. Radovi bi se trabali obaviti u periodu od 1. do 4. juna. Trebam majstora koji bi pokrpao par rupa, ogrebotina na zidu, novogradnja, i vratio 2 lajsne od parketa na zid i zasilikonirao rub. Trebam majstora za brušenje parketa i lakiranje, molim ponudu. Tražim keramičara za uređenje hodnika i kupaonice, 30 m2 površine poda i cca 100 m2 zida. Parketara za postavu 40 m2 parketa i brušenje i lakiranje 70 m2. Trebam parketara za obnovu parketa (brušenje i lakiranje) u jednoj praznoj sobi, površina je 10.4 m2. Sanacija štete u stanu - soboslikarski i parketarski radovi (hrastov lamel parket). Zgrada 90-tih godina izgradnja, 3kat bez lifta.
Soboslikarski radovi:
Otpalo je malo žbuke s plafona u WC-u, ispucani zidovi, saniranje toga, gletanje, brušenje, te bojanje čitavog WC-a, WC je cca 6 m2.
Parketarski radovi:
Napuhan lamel hrastov parket na početku dnevnog boravka, vrata u prostoriju se nedaju do kraja otvorit, škripi parket, oštečen površinski, cca 3,5 - 4 m2 parketa treba razmontirati do ispravnog dijela parketa, odvoz starog parketa, novi parket ugradit izbrusit i prelakirat, te ugraditi aluminijsku prijelaznu lajsnu sa pločica na parket cca 1m duljine.
Materijal bi bio Vaš. Molio bih ponudu za keš.