
Brušenje i lakiranje parketa
Gornje Primišlje
Trebam ponudu za adaptaciju krova i unutarnje uređenje stana.
Kompletna promjena krovišta cca 150 m2 (osim greda), ugradnja klasičnih prozora (1 na istočnoj, te 2 dvokrilna od poda do stropa na zapadnoj strani uz prilagodbu krovišta - sjever i jug je ciglani) termoizolacija krova, biber crijep, te unutarno uređenje unutarnjeg prostora cca 55 m2.
Prostor je klasičan neiskorišten tavan s izgrađenim unutarnim zidovima (cigla) i betonski pod, krovište s salonitnim pločama. Priključci su provedeni do etaže. Ugradnja 2 unutarnja vrata, uređenje zidova i podova (pluto u stambeni prostor i pločice u kuhinji i kupaoni)
Početak radova polovicom godine. Molim okvirnu ponudu s vašim materijalom i radom uključenim u cijenu. Trebam ponudu za popravak postavljenog parketa (dugački parket bambus širine cca 10 cm) koji se lagano digao uz jedan zid sobe, u dužini 2 m, odnosno trebalo bi skinuti sokl, pa ga "spustiti" natrag. Trebam majstora za postavljanje laminata 60 m2, stari laminat je skinut s poda. Brušenje cca 8 m2 hrastovih parketa, trebam majstora. Molio bi ponudu za postavljenje parketa u dnevnom boravku, ima 24 m2 prostorija. Skidanje postojećih podnih i zidnih pločica u kuhinji te dijela parketa i zamjena s pločicama. Riječ o kuhinji, a površina poda je cca 10 m2. Zidni cokl je također otprilike 10 m. Na zid se pločice ne postavljaju, znači samo pod i cokl. Molim cijenjene ponude. Planirani početak radova bi bio najranije 6. mjesec iduće godine. Trebamo uređenje pločica na podu u kuhinji i lamel parketa nakon stare adaptacije stana kada je mican dio zida i dodavan dio knaufa u blagovaonskom dijelu stana. Ako se ne može popraviti onda može postava novog poda u kuhinji i blagovaonici. Također, bojanje cijelog stana od 45 m2. Zgrada je s pocetka 1980 g. Prvi kat, javni parking ispred zgrade. Molim kada bi mogli doći pogledati stan radi dogovora?