Brušenje i lakiranje parketa
Gornji Viduševac
Trebam brušenje i lakiranje parketa. Parket treba i zakitati jer je dosta star ali kvalitetan. Trebam majstora za brušenje parketa. Postavljanje wpc deckinga na terasi cca 60 m2. Trebam parketara, potrebno je presložiti postojeće parkete, pobrusiti i lakirati. Površina 30 m2. Trebam majstora za brušenje i lakiranje parketa u 2 sobe, ukupne površine 30 m2. U sobama se nalazi namještaj koji bi trebalo iznijeti i nakon radova vratiti. Početak radova bi bio za tjedan dana. Potrebna je sanacija starog poda. Skidanje laminata i ispod njega parket. Prilagoditi podove za postavljanje parketa. Radi se o 3 spavaće sobe hodnika i dnevnog boravka, otprilike kvadratura je 65 - 70 m2. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju stana od 60 m2. Potrebno je rušenje jednog pregradnog zida i ugradnja novog (knauf) kompletno renoviranje kupaone, postava hidroizolacije u kupaoni, montaža svih sanitarija, (tuš kabina, umivaonik, wc školjka perilica), (kuhinja - sudoper, perilica posuđa). Iizmjena podnih keramičkih pločica u hodniku i kuhinji (25 / 27 m2) parketa u dvije sobe 25 m2) demontažu - montažu radijatora, uređenje zidova, gletanje i krečenje kompletnog stana.
Cijena za sve navedeno neka bude s vašim materijalima potrebnim za kvalitetno izvođenje radova. Ugradbene stavke, sanitarije, parketi, keramika, vrata, galanterija su prepušteni nama na izbor a iste možemo nabaviti preko vas tj. kod vaših dobavljača sa popustom i provjerenom kvalitetom.
Detalje i specifikaciju dogovoriti ćemo u suradnji, prije početka radova. Tražim info ponudu, detaljna ponuda nakon dogovora radova.
Od izvođača zahtjevamo:
• garancija kvalitete i sigurnost
• cijena za gotovinsko plačanje
• materijal uključen u cijeni