
Brušenje i lakiranje parketa
Katuni
Potrebno je u novom stanu postaviti lajsne na dijelovima na kojima ne valjaju, plus fugirati između lajsni i parketa, tražim majstora. Trebam uslugu parketara i soboslikara.
Soba br. 1 postavljanje parketa na površini otprilike 2 kvadrata, postavljanje vrata na knauf, obrada zidova sobe 18 kv * 3 m visine.
Soba br. 2 obrada zidova (struganje, gletanje, farbanje) 20 m2 * 3 m.
Ovisno o cijeni, moguće farbanje kuhinje i hodnika. Hvala. Trebam parketara, procjena štete i sanacija, plaća osiguranje. Trebam parketare za brušenje i lakiranje parketa u dvije prostorije svaka po cca 8,2 m2. Trebam brušenje i lakiranje parketa, 17 metara kvadratnih, jedna soba. Također sređivanje plafona mrežiranje gletanje i bojanje. Ostale zidove u sobi obojat jedna ruka. Trebamo majstora za stavljanje parketa, karboniziranog bambusa cca 50 m2. Trebam ponudu parketara za postavu parketa u prostoriji cca 40 m2. Može ponuda sa parketom (ključ u ruke) ili samo postava. Postavlja se na novu ravnu glazuru (etsrih).