Podovi i keramičarski radovi

Brušenje i lakiranje parketa

Velika Gorica


Molim ponudu za adaptaciju vikendice površine otprilike 30 m2. Radovi bi se izvodili početkom ili tijekom ožujka a potrebno je sljedeće, ovisno o dogovoru i mogućnostima izvedbe:
Instalacija vodovodnih dovodnih i odvodnih cijevi i sanitarije za kuhinju i kupaonicu (vani se nalazi bunar s pitkom vodom); Zidarski radovi; Žbukanje zidova; Polaganje keramičkih pločica ili podnih obloga; Soboslikarski radovi; Gletanje zidova i stropa; Bojanje zidova i stropa; Postavljanje parketa ili drugih materijala ovisno o dogovoru; Montaža tuš kabine, umivaonika i sl.; Postavljanje ograde oko okućnice. Okućnica je veličine 5000 m2 ali samo dio bi bio ograđen. Isto tako tamo se nalaze i betonski stupovi od starog vinograda koji se mogu iskoristiti pri izgradnji ograde, što je vidljivo na slikama.
U privitku su slike, molim sve ponuđače da kontaktiraju na email i u kojem periodu su u mogućnosti odraditi adaptaciju? Lijep Pozdrav, Tomislav Trebam ponudu za postavljanje, brušenje i lakiranje parketa cca 16 m2. Potrebna mi je demontaža stare peći u stanu (tako da ostane čitava) pa me zanima cijena, s time da bi trebalo i postaviti parket na taj dio da se popuni dio gdje je bila peć. Trebam majstora parketara za brušenje i lakiranje 60 m2. Trebam brušenje i lakiranje parketa, nove lajsne. U stanu bih imao potrebe zamijeniti lajsne na laminatu. Stan ukupno ima 56 m2, a lajsne bi trebao zamijeniti u 3 prostorije (svaka po 15ak m2). Potrebna je adaptacija parketa (brušenje, bajcanje i lakiranje) i dodatak nekoliko pločica parketa na mjestu gdje su sada pločice. U pitanju je cca 75 m2. Slike, videa i preostalo šaljem nakon javljanja i po mogućnosti dogovor sastanka na lokaciji.