
Brušenje i lakiranje parketa
Vladislavci
Trebam ponudu parketara, treba pobajcati u bijelo pripremljeni parket (pobrušen) i polakirati 15 m2. Potrebno u stanu odvojiti spavaću sobu od dnevnog boravka (na podu je sada parket, zgrada 2000 g., cigla), odnosno napraviti pregradni zid od 2x1 gipskartonksih ploča (zid debljine 12,5 cm sa vunom i zvučnom izolacijom) i priprema do ličenja te staviti bjela neka uža vrata (cca 70cm), vrata još nemamo. Dimenzije zida bez vrata 9 m2.
Izrada L maske od gipskartonske ploče širine do 20 x 20 cm s ugradnjom aluminijskih šina i pripremom do ličenja ukupne duljine 7,5m x širine 1m
Ljepljenje gipskartonske ploče na zidove visine 270 cm x širine 60 cm tako da kuhinjski elementi visine 207 cm x širine 165 cm x dubine 60 cm izgledaju kao ugradbeni, priprema do ličenja.
U dnevnom boravku koji sada pod parketom i pločicama želim skinuti pločice i nadograditi parket. Stoga je potrebno odljepiti šest dužnih metara parketa i do starog parketa položiti 9 m2 novog parketa, pobrusiti i polakirati. Trebam 35 m2 bambus parketa i 30 dužnih metara ravnih lajsni i informaciju o mogućnosti postavljanja. Trebam majstora za brušenje i lakiranje parketa; 10 kvadratnih metara. Potrebno odmah. Trebam ponudu za podopolagačke radove, potrebna je adaptacija starog drvenog poda u drvenoj kućici. Stručno mišljenje i cijena popravka starog parketa (na nosivim gredama), u staroj zgradi 90 i više god. Upit se odnosi na jednu prostoriju (sobu) oko dvadesetak kvadrata. Trebam majstora za renoviranje. Ispod prozora koji je prokišnjavao istrulio je parket i u podu je rupa koja se trusi. Treba naliti i izravnati pod i pokrpati taj dio parketa.