Brušenje i lakiranje parketa
Vratečko
Trebam ponudu za adaptaciju krova i unutarnje uređenje stana.
Kompletna promjena krovišta cca 150 m2 (osim greda), ugradnja klasičnih prozora (1 na istočnoj, te 2 dvokrilna od poda do stropa na zapadnoj strani uz prilagodbu krovišta - sjever i jug je ciglani) termoizolacija krova, biber crijep, te unutarno uređenje unutarnjeg prostora cca 55 m2.
Prostor je klasičan neiskorišten tavan s izgrađenim unutarnim zidovima (cigla) i betonski pod, krovište s salonitnim pločama. Priključci su provedeni do etaže. Ugradnja 2 unutarnja vrata, uređenje zidova i podova (pluto u stambeni prostor i pločice u kuhinji i kupaoni)
Početak radova polovicom godine. Molim okvirnu ponudu s vašim materijalom i radom uključenim u cijenu. Trebam ponudu za brušenje parketa 16 m2. Trebam majstora za brušenje i bajcanje parketa 100 m2. Trebam brušenje i lakiranje parketa u spavačoj sobi (12 m2). Parket nije jako oštećen, molim za ponudu. Trebam majstora za popravak hrastovog parketa u dnevnom boravku. Parket je dužine 30 cm, 4 reda, dužine 1,3 m. Parket se podigao od male poplave. Stan je na 1. katu. Trebam majstora za brušenje i lakiranje parketa. Ukupna površina parketa cca 200 m2. Radi se o dnevnom boravku i 3 sobe u privatnoj kući. Trebao bih pomoć oko sanacije podova (vinil, laminat) oko štokova nakon postavljanja novih vrata, rubne i završne lajsne itd.