Daskanje i pokrivanje krovišta
Bisko
Trebam majstora za krov, potrebno je promjeniti stari krov sa 4 vode u novi krov sa 2 vode, kuća je površine 10 x 9. Kuća ima krovište (crijepove) postavljene 1977. godine. Trebam urediti što se može. Ne prokišnjava, betonska deka, grede su dobre, trebam pregled, uvidi i utvrdi stanje krovišta, popraviti ili novo krovište. Trebam ponudu za zatvaranje pola balkona na zadnjem katu zgrade (6. kat) uz izvedbu krova od panela i bočnih stijena. Prije početka radova potrebno je skinutu postojeću fiksnu konstrukciju tende (pričvršćeno vijcima).
Dimenzije prostora za zatvaranje su 6 x 1 x 2.5 m (Širina x Dubina x Visina na dijelu uz zgradu). Taj prostor bi sa jedne strane imao vrata, s nasuprotne vratima bi bila zatvorena stijena (pola visine vrata), a od naprijed bi bili prozori s izo staklima (4 komada, kao na slici primjera od susjeda). Konstrukcija bi bila bijele boje.
U privitku upita sam stavio slike:
1. Balkon gore.jpg - slika prostora koji se zatvara
2. Balkon dolje_1.jpg - slika balkona odozdo (zoom najgornjeg balkona)
3. Balkon dolje_2.jpg - slika odozdo
4. Balkon primjer_1.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (lijevo)
5. Balkon primjer_2.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (desno; ovdje je staklo bočno, a kod mene bi bilo zatvoreno)
6. Balkon primjer_3.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (odozdo) Odvojio se spoj žlijeba i cijevi na krovu. Pretpostavljam da treba variti, tražim majstora za popravak. Skidanje starog krova, postavljanje novog i postavljanje oluka, tražim majstora. Trebali bi izradu krovne konstrukcije i limenog krova na garaži od 16 m². Naime garaža se samo koristi kao spremište u kojem je plinski bojler i spremnik za vodu, pa bi spriječili eventualno prokišnjavanje natkrivanjem i pretvorili taj gornji prostor u terasu. Trebam ponudu za dobavu i montažu žljeba (5 m) i vertikale za odvod (1,5 m) na dvorišnom objektu.