
Dogradnja etaže
Kukurini
Trebam ponudu za krovopokrivačke radove. Radovi obuhvaćaju postavljanje krovne kape i bojanje dvije krovne ploče. Betonska deka na kući 9 x 7, izgradnja novog dimnjaka i sanacija krova. Oluja mi je odnijela dio krova to je sanirano imam osiguranje kuće trebaju mi predračuni za izvedbu svih radova i dogovor o prihvatu posla. Trebam ponudu za:
1. Skidanje keramike i ljepila do hidroizolacije i brušenje ostataka ljepila sa hidroizolacije, odvoz materijala na deponij (cca 106 m2) 5. kat, lift.
2. Postava dvokomponentne hidroizolacije, utapanje mrežice po glazuri (SIKA) sa materijalom u dva sloja (cca 106 m2) te rubna traka i ugradnja iste - 46 m dužnih.
3. Skidanje prvog reda fasade (stolarija) tamo gdje je potrebno (cca 30 m2) te vraćanje iste u prvobitni položaj.
4. Postava keramike cca 106 m2 i 50 m cokla sa materijalom (ljepilo - fugir masa).
5. Skidanje postojećeg teraplasta te pregletavanje, impregnacija te ugradnja teraplasta s materijalom - cca 30 m2.
6. Keramiku nabavlja investitor. Trebam ponudu majstora za krov, za postavu hidroizolacije krova cca 35 m2. Trebam ponudu krovopokrivača za bojanje crijepa. Trebam ponudu za građevinske radove obnove i sanacije kuće. Uništeno je pola krova i dimnjak. Desni dio kuće popadala je žbuka i nalaze se velike pukotine. Potrebna je sanacija vodovodnih cijevi, vanjska fasada je sva uništena. Trebam ponudu za popravak jednog roga koji je istrunuo a dosta je visoko, imam materijal za popravak.