
Dogradnja etaže
Mraclin
Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, popravak krova na kući. Iskop temelja i zidanje betonske ograde (betonski blok ili beton) u ukupnoj dužini od 85 m; 32 m x 18 m x 27 m x 10 m, visine 1 m. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje reklamnog stupa (temelj), oko 60 kubika. Trebam ponudu za skidanje starog betona i pravljenje novog tiskanog betona za približno 17 kvadrata. Trebam ponudu za betonsku ogradu visine 1.80, dužine 70 metara, s ugradnjom. Trebam ponudu za zamjenu krovišta. Na visokoj prizemnici (6,5 m visina sljemena) je krov iz 80-ih koji je većim dijelom pod šindrom a na aneksu kuće je dio koji je po salonitom. Ta dva dijela nisu skroz u ravnini pa će ih trebat poravnat nakon skidanja pokrova. Razlika je cca 20 cm. Nakon toga, ako ima trulih dasaka, a moglo bi biti na diletaciji i krajevima, zamjeniti trulo te staviti foliju i limeni pokrov. Oluci su za baciti te je potrebno sve novo.
- Demontaža šindre i salonit ploča (140 m2 + 40 m2). Zbrinjavanje otpada i odvoz mogu i ja obaviti. Također po dogovoru mogu obaviti i demontažu istoga.
- Pregled drvenog dijela, po potrebi zamjena trulog
- Montaža redom kako već ide - folija, lim, opšav, oluk
Ukupna površina krova je 180 m2. Ukupna dužina oluka je 72 m . Na aneksu fali 35 m2 brodskog poda.
Kao sredstvo plačanja dajem vozilo ključ u ruke vrijednosti 7000 eur. Molim ponudu za postavljanje žlijeba u dužini od 8 metara i spoj na postojeći žljeb. Riječ je o niskoj zgradi, skele nisu potrebne. U prilogu šaljem slike.