Dogradnja etaže
Nuštar
Trebam ponudu za građevinske radove zidanja dimnjaka van uz kuću, sitnom ciglom visine 8 metara, fasadnom ciglom, iskop stope za dimnjak, betoniranje, postavljanje dimnjačke kape. Trebam ponudu za prohodnu terasu 40 m2, dizanje keramike nova termo i hidroizolacija nova keramika i termoizolacija 50 m2 na zidove. Trebam ponudu za postavu hidroizolacije ravnog krova. Trebam ponudu za gradnju obiteljske kuće do roh bau izvedbe. Grubi radovi: Zemljani radovi, armiranje, zidanje, krov i limarski radovi. Zanima me ponuda bez i s materijalom. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. U prilogu možete naći idejni projekt i troškovnik. Gradjevinsku dozvolu očekujem kroz mjesec dana. Na vikendici su potrebni sljedeći radovi pa molim ponude.
- Trebam ponudu za zamjenu krova na spremištu za alat koji je otprilike 12 m2 prekriven salonit pločama (azbest) i odvoz na zbrinjavanje, te otprilike 6 m2 nadstrešnicom (plastika) na istom spremištu koja je u lošem stanju.
- Također je i nadstrešnica na terasi ispred kuće u lošem stanju pa ju treba zamijeniti.
- Na balkonu od sobe je samo stavljen premaz da ne prokišnjava ali nema nagiba pa ostaju lokvice vode nakon kiše, trebalo bi staviti određeni premaz tako da bude nagib.
- Trebalo bi provjeriti na krovu kuće crijepove ako ima oštećenih jer smo vidjeli iz tavana da su neki malo slomljeni.
- Ako je moguće postaviti izolaciju ispod krova na tavanu, staklenu vunu ili slično.
Šaljem potrebne fotografije. Molim da mi pošaljete odgovarajuće ponude za navedene radove. Treba promijeniti koljeno oluka, 2. kat Meni se čini da je trulo, molim ponudu. Trebam ponudu za sanaciju jednoslivnog krova 50 m2 (novo letvanje, novi crjep), novi stubišni prozori 178 x 110 cm), popravak žbuke i krečenje stubišta (zgrada od 4 kata).