Drenaža temelja
Babići
Trebam ponudu za građevinske radove izrade drenaže oko kuće. Trebam uslugu betoniranja parkinga na dvorištu, bet. ploča 6,5 x 6 metara, debljine 10 cm. Do sada je izvršen iskop i odvoz humusnog sloja. Nasipan je sloj drenažnog šljunka, granulacije 16 - 32 mm. Potrebno je sabijanje tog sloja drenaže te betonaža, izlijevanje betonske ploče sa ugradnjom armature i izradom šalunga. Znam da izvođači imaju i druge obaveze, ali htio bi da se taj posao odradi u nekakvom prihvatljivom i razumnom roku. Molim okvirnu ponudu za radove hidroizolacije na kući. Dužina je otprilike 6 m, dubine cca 2,5 m, nastavno na to napraviti i adekvatnu odvodnju s površine prema dogovoru.
Obzirom da nije moguće prići bagerom predviđa se ručni iskop, deponiranje na obližnju parcelu, dakle bez odvoza materijala.
Za detaljni dogovor molim kontakt radi pregleda lokacije. Trebam sanirati 3 prostorije zbog plijesni i vlage ukupne kvadrature oko 80 kvadrata. Kolika bi bila cijena sanacije? Trebam uslugu iskapanja jarka i postavljanje odvoda od oluka i priključivanje na odvod  od zgrade. Iskapanje se mora raditi ručno jer nema pristupa za mehanizaciju. Trebam ponudu za građevinske usluge iskopa bagerom uz zid kuće (drenaža) u dužini cca 15 m, dubina iskopa cca 1,5 m, pristup - ulaz je širine 1,70 m. Trebam ponudu za izradu drenaže temelja oko kuće 9 x 9 metara.