Drvena stolarija
Rakov Potok
Trebam ponudu za ulazna drvena vrata s montažom. Molim ponudu za vanjska vrata od masivnog drveta jele, dimenzija 75 x 200 cm. Bez stakla. Krilo puno s ukladama. Dovratnik širine 12 cm. Dvoja drvena balkonska vrata sa griljama, Š 140, V 210,cijena sa dostavom? U potrazi smo za firmom ili osobama (nije dovoljan 1 radnik) koje bi mogle odraditi potrebne radove na drvenoj stolariji. Opis potrebnih radova:
1) brušenje prozora i štokova
2) kitanje drva (tamo gdje je raspucalo)
3) brušenje nakon kitanja
4) farbanje primera
5) završno farbanje.
Više o prozorima: - Svi prozori su dvostruki - prizemlje - 7 dvokrilnih i 3 jednokrilna prozora - prvi kat - 10 dvokrilnih i 2 jednokrilna prozora - drugi kat - 10 dvokrilnih i 2 jednokrilna - treći kat - 10 dvokrilnih i 2 jednokrilna.
Očekivano trajanje radova je do mjesec dana, a izvođenje radova je potrebno uskladiti s osobom koja mijenja letvice i trule dijelove drveta koji počinju 1.7. Već ugovoreni radovi s kojima je potrebno uskladiti raspored uključuju: Pripremu i ugradnju brtvi u postojeću stolariju, ugradnju novih okapnica, popravak trulih dijelova štokova i krila, te ugradnju novih oliva. Za postizanje dogovora potrebna nam je ponuda. Trebam ponude za uklanjanje starih drvenih prozora i postavljanje pet novih prozora također drvenih uz zbrinjavanje stare stolarije. Trebam ponudu za drvena balkonska vrata 220 visina x 120 širina. Trebam majstora za brtvljenje drvenih prozora u dnevnom boravku, 5 prozora i u spavaćoj sobi 2.