
Drvene fasade
Budančevica
Trebam farbanje fasade napravljene od drvenih oblica. Dio objekta je do visine 10 ak i više metara računajući sam vrh na spojevima kod krova. Za to svakako je potrebna građevinska skela na tom djelu najviše ali i na još jednoj strani objekta. Zanima me najam skele po danu sa uračunatim montažom, te demontažom kasnije. U principu bi najbolje rješenje bilo kada bi postavljač skele bio i izvršitelj radova pa da se obračuna sveukupna cijena posla. Ako ne onda kao rezervnu mogućnost tražim barem samo skelu. Tražim majstora koji će postaviti poluoboice na drvenu kućicu 10 x 6 m. 1. Građevinski radovi, izrada fasade od stiropora 8 cm ukupne površine od cca 180 m2. Radovi uključuju sve od postavljanja stiropora na vanjske zidove i prostor oko prozora i vrata do završnog farbanja. Uz fasadu još je potrebno i postavljenje kulira na temelj kuće ukupne površine cca 10 m2. kuća je niska prizemnica.
2. opcija je drvena fasada od poluoblice debljine 8 cm + stiropor izolacija od 3-5 cm na sve vanjske zidove a na čoškovima i temelju kuće i balkonu (ukupne površine cca 20 m2 ) postavljanje imitacije kamena.
Ponude sa troškovima i kratkim opisom radova slati na mail, prednost imaju ponude izvođača koji radove mogu završiti do kraja godine. Postavljanje fasade od drvenih poluoblica na sjevernom i južnom pročelju drvene kuće cca 40 - 50 kvadrata. Trebam obojati izvana drvenu kuću (dimenzije približno 5 x 5), prizemlje od oblica, kat brodski pod. Na oblicama zakitati pukotine. Kuća je zadnji puta bojana prije 6 godina uljanom bojom (orah). Interesira me mogući datum i trajanje te cijena (ukupna ili po m2). Obnova drvene fasade na vikendici, obloženoj drvenim oblicama. Uključuje djelomično brušenje i ponovno premazivanje dandolinom. Cca 40 m2. Trebam ponudu za bojanje kuće proizvodnja Smreka.