
Električar
Sveti Križ
Za adaptaciju kuhinje u vikendici trebam električara i vodoinstelatera. Na lokaciji ću bit sljedeći ponedjeljak i utorak. Trebam nekoliko popravaka, pa molim da mi pošaljete ponudu.
1. Osigurač je stalno iskakao te je nastao kratki spoj na utičnici kad smo nakon isključivanja svih aparata uključili veš mašinu te je utičnica pocrnila.
2. Popravak plafonjere
3. Poravak dviju kuhinjskih napa - ne svijetle
4. Odspajanje jedne i spajanje dviju veš mašina Tražim izvođača električarskih radova na novogradnji - 3 apartmana po 60 m2, planove instalacija šaljem preko emaila. Zamjena visilice u blagovaoni, zamjena plafonjere u dnevnom boravku, zamjena utičnice u kuhinji i zamjena toaletnog ormarića s lampom u kupaonici. Zamjena kompletne ploče sa osiguračima u stanu sa dvotarifnim brojilom.
Zanima me vrijeme i cjiena sa automatskim osiguračima. Trebam majstora za električarske radove. Izrada i postavljanja novog električnog ormarića sa ugradnjom automatskih osigurača (3 kom. 10 A i 4 kom. 16 A) te demontaža postojeće razvodne ploče i montaža i organizacija spajanja i plombiranja strujnog brojila (mjerila). Treba popraviti kapije na struju, trebam električara.