Instalaterski radovi

Elektroinstalacije

Poljica Brig


Trebam ponudu električara za spajanje nape i ugradbene pećnice na struju. Pećnica Electrolux, napa Gorenje. Trebam električara za izradu elektroinstalacija na 1. katu obiteljske kuće. Površina stana je 120 m2, 2S + DB + kuhinja + 2 sanitarna čvora. Tražim majstora za odspajanje starog štednjaka. Trebam majstora za montiranje pumpe na cijev od ručne pumpe. Pošto je bilo van pogona u zimskom periodu, sad bih ponovno priključio na cijev. Kako sam pokušao ponovno uključiti ne vuče vodu iako vode ima u rezervoaru. Trebam za navodnjavanje vrta stoga molim da mi se javi onaj tko bih mogao istu pokrenuti, naravno ukoliko je moguće cijena za rad? U potrazi smo za iskusnim električarom koji bi u kraćem roku mogao izvršiti montažu rasvjetnih tijela prema opisu:
- demontažu 2 stropna rasvjetna tijela (izrada od murano stakla) te ponovnu montaža istih u drugim prostorijama (postoje električne instalacije)
- montažu 1 rasvjetnog tijela "Philips Hue" na postojeću električnu instalaciju
- montažu 1 rasvjetnog tijela "Philips Hue" iznad kupaonskog ogledala (postoji izvedena električna žica, potreban borer za keramičke pločice). Trebam električara za zamjenu stropnog lustera. Trebam električara za ugradnju tri utičnice u kuhinji i slaganje utičnice i svjetla u kotlovnici i uvid preseljenja struje na zidu od cigle.