
Farbanje stubišta
Donja Reka
Trebam majstora za ljepljenje tapeta na 1 zidu u dnevnom boravku (15 m2). Trebam ponudu soboslikara za gletanje i bojanje zidova sobe. Trebam obradu špaleta za 2 ugrađena pvc prozora a po zamjeni ulaznih vrata i tu obradu. Stan je prizemlje. Molim ponudu. Krovište (lesonit ploče) komplet novi krov sa izolacijama. Stiropor fasada 10 - 14 cm. Svi podovi, glazure sa izolacijom toplinskom. Obrada svih unutarnjih zidova, novi dimljak za kalijevu peć. Nova kupaonica sa tuš kabinom otvorenom.
Neto kvadratura kata cca 38 m2, neto kvadratura prizemlja 30 m2. U manjem stanu od 48m2 imali smo elektroinstalacijske radove te tražimo ponudu za izvođenje usluga gletanja i zakrpavanja rupa nastalih prilikom radova. Trebam ponudu za građevinske radove dogradnje i adaptacije obiteljske kuće (prenamjena u dom za starije i nemoćne) potrebni su nam sljedeći radovi:
iskop, rušenje postojećih zidova, zidanje, betoniranje, podizanje krova, etics fasadni sustav, elektroinstalacije, vodovod i kanalizacija, vatrodojava, postavljanje podova, adaptacija kupaonica, vanjsko metalno stubište, izrada ravnog krova na novom dijelu, ugradnja lifta, ličenje unutarnjih zidova.
Prioritet u prvoj fazi su građevinski radovi, pa ako niste u mogućnosti dati ponudu za sve usluge, molim vas samo ponudu za građevinske radove.
Za projekt je izdana pravomoćna građevinska dozvola, koju zajedno s troškovnicima šaljem u prilogu. Glavni projekt i prateće projekte šaljem na upit zainteresiranim izvođačima. Potrebno je okrečiti stan od 50 m2. Bijela je boja i relativno je čisto, samo malo obnoviti premaz, zadnji put je krečen prije 4 godine. Molim ponudu.