Adaptacije i radovi u interijeru

Farbanje stubišta

Slabinja


Tražim soboslikara za gletanje i malanje. Tražim majstora za pogletati šliceve od struje (strop također) i izgletati stan cca 40 kvadrata. Trebam ponudu za soboslikarske radove. Stan u kući unutarnji zidovi od knaufa, farbani u nekoliko nanosa, sad bi sa nekim jednostavnijim kombinacijama to uredili, izjednačili. Stan je u potkrovlju oko 50 m2. Molim cijenu s materijalom, bar cirka. Trebam ponudu za soboslikarske radove, usluga soboslikara za bojanje stana od 56 m2, uslijed potresa sanirati par pukotina na zidu te sanirati oštećenje od vode u kupaonici nakon curenja krova. Obvezan početak radova slijedeći tjedan. Trebam ponudu za bojanje stropa, strop su daske koje bi prebojali u bijelo / vanilija. koliko bi došla cijena po m2? Ja bih kupila boju. Trebam majstora za farbanje 3 prostorje (kuhinja hodnik i kupaona) cc 63 m2. Trebam okrečiti stan od 43 m2 (kuhinja većinom pločice, kupaona sva u pločicama) i zagletati špalete oko PVC ugrađenih vrata. Pristup i parking autom do stana.
Detalji: stan je u prizemlju kuće, suh. iz neznanog razloga su se pojavile gljivice po cijelom stanu, puno. potrebno je: 1.sastrugati gljivice,
2. premazati antifungalnom tekućinom i
3. ofarbati antifungalnom farbom. Boja: bijela.
Ima za pomaknuti jedan lagani mali most regal i dva ormara, ostalo nije vrijedno spomena. Sve zaštititi i uredno posao napraviti.