
Farbanje zidova
Drvenik
Trebam obradu špaleta za 9 prozora. Tražim soboslikara za pituranje 2 spavaće sobe. Potebno je ukloniti staru boju jer je procurila voda na plafonu i po dijelovima zida, možda proći zidove ili dijelove zidova s nekim mortom ili sl. zbog pukotina, pobojati s nekim izolacijskim premazom te možda još jedan sloj obične boje. Krov zbog kojeg je curilo je saniran i zidovi su suhi. Radi se o spavaćoj sobi, cca 13 - 15 m2. Tražim keramičara za postavljanje keramike unutarnje podne i uređenje hodnika zidova. Tražimo izvođače radova za adaptaciju obiteljske kuće. Kuća je prvobitno izgrađena kao prizemnica 1929., a zadnja veća adaptacija je 1936. kada je dograđena katna etaža.
Adaptacija se odnosi na uređenje i odvajanje prizemlja od cca 55 m2 (rušenje zidova, dozidavanje, mijenjanje otvora,...) i uređenje i odvajanje suterena od cca 20 m2 (uz ukopavanje prostora za kupaonicu) - za kompletno odvajanje u zasebne stambene jedinice. Uz to trebamo i manje radove na katu (vodoinstalaterski i soboslikarski radovi).
Radovi bi trebali početi najkasnije u lipnju. Trebam ponudu majstora soboslikara za krečenje stana 90 m2. Trebam pitura za oko 350 m2, farbanje dvije ruke (ima sitnih popravaka) i knaufara za pregradni zid oko 20 m2.