
Farbanje zidova
Gubaševo
Trebam ponudu za lijepljenje tapete, širina 5 m, visina 7 m. Tapeta je papirnata nije samoljepljiva. Trebala bi usluge malera za korekcije na zidovima uz mogućnost izdavanja fiskaliziranog računa. Trebam majstora za obradu špaleta i postavljanje klupica za 3 prozora. Trebam ponudu za 50 m2 gletanje i bojanje zidova. Dostavljam specifikaciju za ponudu za krečenje. U sobama i hodniku se kreći strop i zid. Površine soba: Soba 1 – 437 x 295 cm; Soba 2 – 437 x 295 cm; Soba 3 – 437 x 287 cm; Hodnik – 712 x 99 cm.
U kupaonicama se kreći samo strop: Kupaonica 1- 230 x 287 cm; WC – 293 x 110 cm. Visina od poda do stropa je 260 cm. Kupio sam Primer i boje od Caparola, bijela za strop a vanila za zid. Nabavio sam pik-ap trake za ljepljenje zaštitnih najlona i najlone. Ja bih pokrpao puknuća na zidovima da majstor ne mora čekati na sušenje.
Mi ćemo maknuti stvari na sredinu sobe. Od majstora očekujemo da zaštititi lajsne, parket i ormare, nanese Primer i okreći sobe i kupaone. Koliko vidim ova boja se treba nanesti 1x jer dobro pokriva. Molim napravite ponudu. Trebam ponudu za zidarsku obradu špaleta, obrada špaleta oko plastične stolarije zatvorene terase izvana i iznutra. Dvije strane, sve u stolariji od poda do stropa. Lajsne na donji dio i eventualna priprema za krečenje i krečenje. Trebam ponudu za soboslikarske radove, gletanje zidova, kuća cca 500 kvadrata.