
Farbanje zidova
Umetići
Trebam majstora za gletanje zida cca 16 m2, priprema za tapetu i postavljanje tapete. Trebam ponudu za soboslikarsko ličilačke radove. Površina cca 400 m2 - 4 apartmana, svaki površine 35 m2. To bi bilo drugo ličenje. Ne treba gletanje ili vrlo malo. Sve u bijeloj boji. Izvođenje radova od 23.03. - 01.04. Trebam adaptaciju kuhinje (maknuti stare instalacije vode i struje i ugraditi nove) te u blagavaoni maknuti lamperiju i pokrečiti u bijelo. Dobro bi nam došao i kakav savjet kako bi se dalo najbolje iskorititi prostor.
Važno nam je da bi se radovi izvodili početkom kolovoza (kad smo na godišnjem) i da su izvođači ozbiljni i odgovorni u svom radu. Trebam ugradnju spuštenog stropa 20 - 30 cm, gletanje i farbanje žbukanih zidova. Soboslikarski radovi na stubišta zgrade. Opis radova:
- bojanje zidova i stropova bijelom disperzivnom bojom na postojeću bijelu boju
- ukupna površina za bojenje 186 m2
- po potrebi gletanje ili postavljanje akrila ili silikona oko vrata i prozora
- čišćenje prostora po završetku radova.
Početak radova što je prije moguće. Plačanja: - prema primopredajnom zapisniku i ispostavljenoj fakturi za obavljene radove na zgradi, preko transakcijskog računa zajedničke pričuve zgrade. Trebala bih uslugu bojanja stropne lamperije u bijelo pa me zanima cijena po metru kvadratnom? U sobi se pojavila plijesan uzduž zida, potrebno je sanirati - postrugati i ofarbati zaštitnim sredstvom i farbom, a također pofarbati dio stropa na hodniku - mrlje kao posljedica poplave u stanu iznad.