Fasada 12 cm
Kaštel Lukšić
Trebam vanjsku fasadu - oko 500 kvadrata, komplet; striopor, mrežica, ljepilo, završni sloj. S ulične strane oko 150 kvadrata, ne ide stiropor nego samo mrežica, ljepilo i završni sloj; s dvorišne strane stiropor vjerojatno 3 cm za oko 50 kvadrata, ostalih 300 kvadrata stiropor 5 cm - naravno to su samo moji prijedlozi, zbog jednostavnosti, stolarije,..
S dvorišne strane, u najvišem dijelu visina je oko 17 metara. Kuća se može praktički svaki dan pogledati uz prethodnu najavu (sat-ili dva prije dolaska). Plaćanje je odmah i u cijelosti, (ili po dijelovima posla), no unaprijed ne. Molim zainteresirane uz ozbiljne, jasne i jednostavne ponude. Trebam ponudu za fasaderske radove, navlačenje mrežice preko stare fasade i završnog sloja, 220 m2. Trebam ponudu za sanaciju metalne ograde i bojanje zidića, slika u prilogu. Potrebno je skinuti staru boju i nanjeti novu. Duljina ograde je 30 m, a zidića oko 40 m. Trebam ponudu za izradu fasade od kamene vune debljine 10 cm oko 220 kvadrata. Kuća u bazi ima dimenzije 10 x 11 m prizelje i kat. Visina sljemena oko 6,8 m.
Također trebam ponudu za adaptaciju krova od Gorica kanalice na istoj kući sa dodavanjem izolacije od oko 20 cm kamene vune na postojeću konstrukciju (gredice, ispune, beton) tako da novi pokrov bude ventiliran. Trebalo bi obnoviti izolaciju na vanjskom zidu kuće. U pitanju je popunjavanje rupa (fuga) koje su od dotrajalosti popucale. Vanjski zid je površine cca 10 m * 7 m. Uz to trebalo bi na prednjoj fasadi popuniti (silikonizirati) dio između fasade i zida, jer majstor koji je postavljao stiropor na fasadu to nije učinio. Trebao bih ponudu za visoki roh bau za gradnju kuće, 365 m2. Trebam krovopokrivača i zidara za rušenje i izradu novog drvenog krovišta na 2 vode, visine sljemena cca 1 m tlocrtne površine 30 m2, tj. 5,0 m x 6,0 m, ujedno i fasada cca 100 m2 te izdradu estriha debljine cca 8,0 cm 30 m2, objekt je prizemnica.