Fasada 5 cm
Lepavina
Trebam krovopokrivača i zidara za rušenje i izradu novog drvenog krovišta na 2 vode visine sljemena cca 1 m tlocrtne površine 30 m2 tj. 5,0 m x 6,0 m, ujedno i fasada cca 100 m2 te izdradu estriha deb. cca 8,0 cm, 30 m2, objekt je prizemnica. Trebam ponudu za izradu stiropor fasade, stiropor cm 10 za m2. Otpala je žbuka nakon potresa, pojavlia se fleka. Trebalo bi sanirati vanjski zid (fasadu) veličine 2,5 x 2,20 cm. Stan se nalazi na 4. katu, iznad ravni krov. Molim ponudu, možete doći pogledati. Trebam ponudu za navlačenje fasade. Gradnja 2 objekta, projekti s troškovnicima. Projekti su trenutno u statusu ishođenja građevinske dozvole (zahtjevi predani). Početak gradnje je planiran za jesen, odmah nakon završetka turističke sezone. Objekti se grade istodobno te se nalaze na dvije susjedne čestice do kojih postoji pristupni put.
Bitno nam je da objekte gradi isti izvođač radova te iz tog razloga molimo odvojene ponude za svaki objekt kako slijedi:
- Ključ u ruke
- Visoki roh bau (Specificirati koji radovi ulaze u isto)
- Niski roh bau (Specificirati koji radovi ulaze u isto)
Troškovnici ne sadrže vodo-odvodne, elektro i strojarske radove, ali projekti za iste su u prilogu tako da se može odrediti okvirna cijena.
Napominjem da kod sastavljanja ponude, izvođač se ne mora 100 % držati određenih stavki (npr klime ne moraju biti baš od tih proizvođača, mogu i jeftinije, školjka bazena ne mora biti striktno betonska nego i npr od blokova).
Ponude slati na mail. Za sve dodatne informacije stojim na raspologanju. Trebam uslugu auto dizalice sa korpom radi sanacije nedostataka na fasadi na visini od 6 do 12 metara 1 do 2 dana. Koja je cijena po kvadratu alu bond fasade, ravne ploče postavljane bez savijanja kao keramika na fuge, boja antracit cca 250 kvadrata?