Gradnja, grubi radovi

Fasada sa stiroporom ili kamenom vunom

Domaslovec


Trebam ponudu za izgradnju fasade na obiteljskoj kući cca 300 m2. Trebam ponudu za fasadu, cca 80 m2, 40 m2 stiropor 15 cm, a 40 m2 je brodski pod te bi gore na to stavio fasadu sa 5 cm stiropor. Promjenjena je stolarija te trebam i špalete oko prozora. Trebam ponudu za oblaganje betonskog zida ograde stirodurom 20 mm, završni sloj teraplast. Postava kamenih kapa na stupove, i horizontale. Fasada cca 500 m2, početak izgradnje 9. Ili 10. mj. Moguć smještaj radnika u objektu. Izrada termo fasade na obiteljskom objektu tlocrtne površine 12 x 9 m i terasa površine 20 m2 uz popratne radove. Trebam ponudu za bojanje fasade silikatnom bojom (kombinacija bijela i siva ) oko 200 m2. Potrebna inpregnacija i bojanje. Skela postavljena sve dostupno. Moja boja i inpregnacija. 1. Molim okvirnu ponudu za sanaciju krovišta na vikend kući katnici. Pokrov je crijep Kanjiža i u dobrom stanju (oko 30 g. star), 10-tak je crijepova oštećeno pri potresu, ali su vanjske grede loše - nagrižene a nutarnje u upitnom stanju. Dodatno trebalo bi vidjeti u kakvom je stanju krovna izolacija (mineralna vuna), budući se vikendica nije koristla 2-3 godine i zatekli smo tragove glodavaca, vjerojatno puhovi - progrizli su rupe u fasadi uz krov.
Krovu se može pristupiti izvana - sa terase (visina oko 3.5 m) ili većim ljestvama s tla (visina do žlijeba oko 6 m sprijeda, a najmanje je straga - oko 4.25 m).
Krov je na dvije vode, površine oko 47m2, nagiba 33 st., sljeme je na 8m visine sprijeda odn.na oko 6m straga. Pristupni put je makadam.
2. Dodatno - hidroizolacija vanjskih zidova i temelja zanima nas ponuda i za 2 zida (5,5 m zid u kosini i 4,5 m zid u iskopu od oko 2 m), sa uklanjanjem betonskih stepenica širine 0.5 m i iskopom nasutog materijala.
3. Stavljanje termofasade uz korištenje državne subvencije - stiropor 8 - 10 cm, ukupno 90 m2 (3 zidne plohe) i dio stolarije (prozori), po dogovoru.