Fasada sa stiroporom
Ðakovo
Trebam majstora za obradu vanjskih špaleta na tri prozora. Fasada na obiteljsku kuću koja več ima fasadu od hirofe i na jednom dijelu (56 m2) stiropor od 8 cm armiran, tiplan i pogletan.
Ukupno 104 m2 fasade u debljini od 14 cm + 55,13 m2 fasade od 6c m gdje već postoji stiropor od 8 cm armiran i zagletan, + 12,22 m2 sokla u debljini od 8 cm XPS + 11,05 m2 fasade u debljini od 7 cm prema negrijanom prostoru.
Sanacija zidova nakon izmjene stolarije (ugradila bi se stolarija uža od postojeće - ne treba ponuda za stolariju i ugradnju) + postava prozorskih klupčica u ukupnoj dužini od 11 m.
Potrebni radovi:
1. montaža i demontaža skele
2. otprašivanje, pranje i impregnacija stare fasade.
3. sanacija zidova (izrada špaleta, gletanje i bojanje nakon izmjene stolarije)
4. Postava prozorskih klupčica
5. Izrada novog sloja fasade sa svim za 1 m2
- Fasadni stiropor
- Fasadna mrežica za armiranje 160 g
- PVC kutnik s mrežicom 10 + 15 cm po čoškovima i oko prozora.
Početni cokl profil:
- ljepilo za lijepljenje izolacijskih ploča - 4 kg
- ljepilo za armiranje i zaglađivanje - 4 kg
- predpremaz, podloga - 0,2 kg
- akrilna žbuka (do 1 grupe boja) - 2,5 kg
Trebam ponudu za javljanje na natječaj za energetsku obnovu. Radovi bi se obavljali ako se prođe na natječaju. Molim objektivnu ponudu za izradu fasade sa stiropolom 12 cm na kući 10 m puta 13 m, vioka prizemnica. Izrada termo fasade kuća 10 x 10, cca 250 m2, trebam ponudu. Trebam ponudu za građevinske radove postave fasade, kuća 10 puta 10, visokom prizemnica. Trebam ponudu za fasadu 10 cm, cca 200 m2. Skela postavljena. Trebam ponudu za fasaderske radove, fasada stiropor 15 cm, kuća 8 x 9, ukupno cca 180 m2.