Gradnja, grubi radovi

Fasader

Brestova Draga


Potrebna nam je ponuda za 1. fazu roh-bau, imamo pravomoćnu Građevinsku dozvolu. Zemljište je pokošeni i malčiran ravan teren bez drveća i žbunja, pristup parceli širokom asfaltiranim putem.
Potrebni su nam i svi ostali radovi tj. nastavak radova sa 2. fazom visoki roh-bau (žbukanja, estrih, fasada).
U privitku troškovnik i arhitektonski projekt, a kompletna dokumentacija dostupna na upit. Želimo naglasiti da je u troškovniku naznačeno da je sav beton iz betonare. Imamo dogovorene sve nadzore te izvođače grijanja i hlađenja, kanalizacije i vode, te izvođača za prozore i klizne stijene. Trebam ponudu izvođača fasasderskih radova za izradu fasade. 1. Molim okvirnu ponudu za sanaciju krovišta na vikend kući katnici. Pokrov je crijep Kanjiža i u dobrom stanju (oko 30 g. star), 10-tak je crijepova oštećeno pri potresu, ali su vanjske grede loše - nagrižene a nutarnje u upitnom stanju. Dodatno trebalo bi vidjeti u kakvom je stanju krovna izolacija (mineralna vuna), budući se vikendica nije koristla 2-3 godine i zatekli smo tragove glodavaca, vjerojatno puhovi - progrizli su rupe u fasadi uz krov.
Krovu se može pristupiti izvana - sa terase (visina oko 3.5 m) ili većim ljestvama s tla (visina do žlijeba oko 6 m sprijeda, a najmanje je straga - oko 4.25 m).
Krov je na dvije vode, površine oko 47m2, nagiba 33 st., sljeme je na 8m visine sprijeda odn.na oko 6m straga. Pristupni put je makadam.
2. Dodatno - hidroizolacija vanjskih zidova i temelja zanima nas ponuda i za 2 zida (5,5 m zid u kosini i 4,5 m zid u iskopu od oko 2 m), sa uklanjanjem betonskih stepenica širine 0.5 m i iskopom nasutog materijala.
3. Stavljanje termofasade uz korištenje državne subvencije - stiropor 8 - 10 cm, ukupno 90 m2 (3 zidne plohe) i dio stolarije (prozori), po dogovoru. Trebam ponudu za strojno žbukanje vanjske fasade 280 m2, trebam ponudu s vrstom materijala. Trebam ponudu za izradu fasade od kamene vune, cca 150 m2 debljine 8 cm. Planira se potpuna adaptacija kuće i ljetne kuhinje ukljucujući grube radove - krov, izolaciju, fasadu te potreban popravak struje i procjena u vezi vode (hidrofor u podrumu). Više info telefonski. Na kući imam fasadu koja je žbukana grubo i fino i bojana bojom za fasadu. Na jednoj fasadi pojavile su se pukotine - imam Baumit masu koju treba nanijeti na gleterom, u nju utisnuti mrežicu, zagladiti površinu i nanijeti fasadnu moju u dva sloja. Kuća je katnica pa je potrebna laka prenosiva skela. Površina je cca 60 m2.