
Fasaderski radovi
Aljmaš Planina
Oblaganje vanjske fasade dekorativnom ciglom i fugiranje iste u kafiću. Ukupno 40ak m2 površine koje je potrebno obložiti dekorativnom oblogom (ciglom). Trebam ponudu za estrih 100 m2, žbuka - 2 stana po 50 m2, fasada cca 300 m2. Trebam ponudu za adaptaciju fasade na betonskoj ogradi. Potrebno je skidanje stare fasade i navlačenje nove. Potrebna mi je ponuda za izradu fasade od stiropora. Fasadu treba napraviti na prizemlju samostojeće katnice. Nije potrebna skela. Površina je oko 60 m2. Javljam se kao predstavnik suvlasnika zgrade. Potrebno je sanirati dio fasade iznad 8. kata zgrade. Ukoliko ste zainteresirani molim da se javite da se dogovorimo kad bi mogli pogledati te dostaviti ponudu. Trebam ponudu za vanjsku i unutrašnju obnovu kuće 7 x 8 m. Vanjska obnova: zamjena salonita na krovu, izrada fasade, podizanje i opločavanje terase, obnova balkona, izgradnja prilaznog vanjskog stubišta na 1. kat, uređenje dvorišta ukrasnim opločenjem (ca 120 m2).
Unutrašnja obnova na 1. katu: postavljanje keramičkih pločica u unutrašnjosti kuće, zamjena elektroinstalacija, postavljanje novih rasvjetnih i potrošnih mjesta, ličenje svih prostorija.
Tražim pouzdanog, ozbiljnog izvođača sa vlastitim djelatnicima i referencama. Detaljni opis radova i dokumentaciju šaljem na upit. Trebam obradu špaleta sa vanjske strane na 4 prozora plus jedan veliki (na drugoj lokaciji) tri krila plus jedan mali prozor. Sve je u jednoj stijeni.