Gradnja, grubi radovi

Fasaderski radovi

Kaštela Sućurac


Trebam ponudu za fasadu na kućicama na stambenoj zgradi i obrada špaleta oko prozora. 1) Trebam ponudu za ljepljenje 120 m² stirodura debljine 3 cm sa završnom silikonskom fasadom, Podloga je ravna (cementna fasada - žbuka). Sve se radi sa balkona.
2) Trebam jos napraviti sokl mozaik plašt oko 40m², također 3 cm stirodur podloga već obrađena radi se sa betoniranog nogostupa okolo kuće.
3) Još treba izraditi završnu silikonsku fasadu na i ispod terase oko 30 m²
4) treba obraditi čela balkona oko 45 m dužnih, to mislim po satu, za to treba skela 120 m². Molim ponude za svaku ponudu (broj) posebno. Trebam fasadera za navlačenje silikata 100 m2. Trebam ponudu za bojanje fasade na kući cca 150 m2, ukupna površina fasade. Kuća ima s jedne strane jedan kat i prizemlje a s druge strane dva kata i prizemlje. Postojeća boja se guli te bi ju trebalo skinuti. Kuća ima ukrasne kamene na uglovima, osim toga fasada je bez ikakvih dekoracija. Trebam ponudu za izradu fasade od 10 cm. Trebam ponudu za fasaderske radove bojanja postojeće ispravne stiroporne fasade na zgradi od 350 / 400 m2. Potrebna skela do 20 m visine. Zaiteresirane firme neka se jave predstavniku stanara. Potrebna ponuda. Trebam ponudu za građevinske radove obnove fasade na stambenoj zgradi (4 kata) te obnova hidrizolacije s izmjenom pločica na tarasi (Jug - Jugoistok). Površina fasade je 574,9 m2 a površina tarase je 4,2 m2. Zainteresiranim izvođačima možemo dati okvirni troškovnik i tlocrt zgrade. Poželjno je pregledati zgradu prije davanja ponude.