Geodetska izmjera
Ozalj
Trebala bi mi ponuda (cijena i rok) za geodetski projekt (elaborat), kako bi mogli krenuti za traženjem arhitekta za idejni projekt za gradnju kuće.
Radi se o građevinskom zemljistu od 2700 m2. Ukoliko su potrebni još neki podaci slobodneo me kontaktirajte putem maila. Trebam geodeta i arhitekta te izvođača radova za poslovni objekt. Objekt se sastoji od podruma i dvije etaže plus potkrovlje.
Objekt treba sadržavati Fitnes klub u podrumu i prizemlju. Na prvom katu trebaju biti 2 - 4 mala lokala i jedan veliki lokal. Potkrovlje je predviđeno za kancelarije. Parcela je veličine 780 m2 a širina je do ulice je 13.5 m. Trebam ponudu geodeta za upis nekretnine u gruntovnu. Trebam geodetske usluge parcelizacije građevinskog zemljišta, odnosno podjelu jedne katastarske čestice na dvije. Trebam ponudu za izradu elaborata za upis objekta u zemljišne knjige nakon završene legalizacije. Trebam geodeta za utvrđivanje međe. Nasljedila sam dvije čestice na kojima se nalazi šuma. Po prilici znam gdje se nalaze ali neznam točno među. Imam u cilju prodati navedeno pa molim ponude za uslugu. Trebam ponudu geodeta, kupujem jednu starinu ruševnu iz 1906, trebam geodeta za sređivanje papira i savjeti za obnovu, gradnju. Također trebat ću i izvođače gradjevinskih radova s bagerom i kamionom. Trebam utvrđivanje međe, molim cijenu usluge.