Adaptacije i radovi u interijeru

Gipskartonski radovi postava knaufa

Budrovci


Trebam ponudu za postavljanje pločica. Radi se o jednoj prostoriji gdje treba postaviti pločice na pod na već postojeće pločice i to 75 m2. Dodatno treba staviti iste pločice na pod wc-a od 7 m2 te u WCu na manjem dijelu treba postaviti pločice na zid cca 10 m2. Sveukupno cca 93 m2.
Sve pločice bi stavio na već postojeće pločice. Također, prostorija od 90 m2 ima spušteni strop kojeg treba demontirati. Radi se o 90 m2 klasičnog armstrong spuštenog stropa s gipsanim pločama i panelima s rasvjetom pa bi mi trebala ponuda za demontažu. Strop je na 3,8 m visine. Molim ponudu za oblaganje zidova staklenom vunom i rigipsom, nakon vodoinstalaterskih radova, te poda sa izolacijom. Kupaonica 4 m2. Molim ponudu za obradu špaleta oko prozora 5 kom; dimenzije 180 x 120 cm i zatvoriti dio iznad roleta do bangera te obradu špaleta oko ulaznih vrata (sa vašim materijalom). Isto je potrebno zbog demontaže starih drvenih i montaže novih plastičnih prozora. Trebam majstora za knauf, koji bi mogao napraviti pristup vodovodnim instalacijama koje su skrivene zidom od knaufa. Trebam ponudu za gipskartonske radove:
1. Izraditi od knaufa unutarnju prostoriju s dva zida (3 x 3 m i 3 x 2,5 m s ugradnjom unutrašnjih vrata), gdje je unutarnja strana od zelenog knaufa s izolacijom stropor ili staklena vuna. Svakako obrada za pripremu ličenja ili lijepljenje keramičkih pločica.
2. Izrada pregradnog zida od siporexsa d - 15 cm sa žbukanjem, veličine 12 m2,
3. Izrada zida od staklene cigle 2 m2.
4. Ugradnja glavnih ulaznih PVC vrata veličine 110 x 210 cm.
Napomena: mogući su dogovori i za druge radove: keramičke pločice, vodoinstalaterski, žbukanje podruma oko 70 m2 i ličenje.
Molim ponudu: radovi s materijalom i rok početka radova. Radovi se izvode u zatvorenoj i natkrivenoj dvorišnoj prostoriji. Trebala bi ponudu za montažu knaufa na lamperiju (strop) i završne radove. Riječ je o potkrovlju cca 30 m2. Molim ponudu sa i bez materijala. Trebam majstore uz moj rad i asistenciju da mi naprave glazuru od 7m2 te da mi napravi knauf, obloži zidove. Molila bih ponudu.