
Gipskartonski radovi
Mimice
Molim ponudu za uređenje dvorane koja je tlocrtne površine cca 100 m2 za sljedeće radove:
- brušenje i lakiranje parketa,
- zamjena starih kvadratnih stropnih ploča (spušteni strop) ili izrada stropa od knaufa s gletanjem i bojanjem,
- dizanje stare drvene obloge na zidu cca 100 kvadrata i oblaganje u knauf-u, gletanje i krečenje. Trebam majstora koji će sobu od 20 m2 obložiti u knauf, plafon je od heraklita, što prije. Plaćanje kada je gotovo. Trebam ponudu za stropnu zvučnu izolaciju za prostoriju od cca 12 - 15 m2. Trebam ponudu za poslove koji uključuju konstrukcijsku obnovu - sanacija zidova, stropa, pukotina. Riječ je o adaptaciji stana koji se nalazi u zgradi na 3. katu.
Tražimo izvođače za postavljanje instalacija: - voda, struja, kanalizacija, podno grijanje - u stanu bi bile trebale biti 3 kupaone (2 kupaone su na lokaciji postojećih instalacija tako da izvedba nije problem, 3 kupaona između dvije spavaće sobe blizu ulaza. Treba izvesti na novo i priključiti na kanalizacijsku vertikalu u stubišnom zidu. Vodu treba dovesti iz drugog kraja stana iz postojeće kupaone.
Cijeli stan treba ožbukati, sve je skinuto do cigle. Spušteni strop se izvodi na visinu cca 3.3 m, ukupna visina stana je 3.6 m. Pregradni zidovi se izvode od knaufa sa izolacijom između od staklene / kamene vune. Na pod ide parket, u hodnik idu pločice. Postavljanje keramike u sve kupaone, hodnik i kuhinju. Trebam ponudu za oblaganje tri Geberit vodokotlića u dupli knauf. Trebam ponudu knaufera za montažu pregradnog zida, cca 10 m2. Ruke i materijal, bez ličilačkih radova. Trebam napraviti sobicu od knaufa, dužina 2200 x 2500 x 1800 s otvorom za vrata 80 cm.