Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje i bojanje zida

Požega


Trebam ponudu za slijedeće radove u stanu:
1. Zamjena postojećih roleta novima
2. Farbanje / osvježavanje drvene stolarije
3. Gletanje i farbanje stropova, farbanje ostalih zidova (na cca 4 m2 na zidu treba vjerojatno pošmirglati trenutnu akrilnu boju)
5. Popravak parketa (brušenje, lakiranje) - potrebna konzultacija s majstorima treba li to napraviti za cijeli stan ili samo na cca 10 m2 gdje je oštećeno)
6. Dodavanje par novih utičnica
7. Ostali radovi (montaža karniša, razmontiravanje ugradbene police i odvoz dasaka...) Trebam majstora za gletanje i ličenje stana od 70 m2. Trebam majstora za bojanje zidova apartmana u bijelo. Veličina stana je 32 m2. Trebam ponudu za ljepljenje tapete na zid površine 10,5 m2. Trebam ponudu za bojanje stropa, strop su daske koje bi prebojali u bijelo / vanilija. koliko bi došla cijena po m2? Ja bih kupila boju. Trebam ponudu za krečenje 2 stana površine circa 2 x 70 m2. Trebam majstora za postavljanje tapete.