Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje i bojanje zida

Repušnica


Trebam majstora za bojanje terase cca 50 m2, dnevni boravak cca 50 m2 i hodnik cca 20 m2. Potrebno je gletanje. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova ca 200 m2. Trebam ponudu za postavljanje fototapete frozen 1,8 * 2 m, ljeepilo je došlo u ambalaži međutim nisam sigurna da ga ima dosta. Trebam majstora za krečenje stana od 45 m2. Trebam soboslikara, soba u zgradi, tlocrt 10 m2, gletanje zidova i plafona i krečenje. Trebam ponudu za građevinske radove dogradnje i adaptacije obiteljske kuće (prenamjena u dom za starije i nemoćne) potrebni su nam sljedeći radovi:
iskop, rušenje postojećih zidova, zidanje, betoniranje, podizanje krova, etics fasadni sustav, elektroinstalacije, vodovod i kanalizacija, vatrodojava, postavljanje podova, adaptacija kupaonica, vanjsko metalno stubište, izrada ravnog krova na novom dijelu, ugradnja lifta, ličenje unutarnjih zidova.
Prioritet u prvoj fazi su građevinski radovi, pa ako niste u mogućnosti dati ponudu za sve usluge, molim vas samo ponudu za građevinske radove.
Za projekt je izdana pravomoćna građevinska dozvola, koju zajedno s troškovnicima šaljem u prilogu. Glavni projekt i prateće projekte šaljem na upit zainteresiranim izvođačima. Hitno trebam keramičara, parketara i ličioca, idealno ako je ista osoba. Radi se o maloj garsonjeri 31 m2 gdje u kupaonici 1,8 x 2,0 m treba promijeniti podne pločice i možda dijelom zidne (potrebna procjena), parkete treba obrusiti i polakirati i oličiti sobu i hodnik, te strop u kupaonici. Želja je i da se u dijelu uza zid gdje su kuhinjski elementi postave pločice u širini 2 x 1,2 m što dosad nije bilo.