
Gletanje i farbanja zidova i plafona
Jagodno
Trebam uslugu parketara i soboslikara.
Soba br. 1 postavljanje parketa na površini otprilike 2 kvadrata, postavljanje vrata na knauf, obrada zidova sobe 18 kv * 3 m visine.
Soba br. 2 obrada zidova (struganje, gletanje, farbanje) 20 m2 * 3 m.
Ovisno o cijeni, moguće farbanje kuhinje i hodnika. Hvala. Trebam kompletnu adaptaciju stana u prizemlju od 80 m2 te produbljivanje suterena da se može dobiti prostor od 40 m2 jer je trenutna visina 185 cm a željena je oko 210 cm, u svim prostorijama potrebno je napraviti električne instalacije, postaviti nove instalacije za centrano grijanje, potrebni su i vodoinstalaterski radovi za odvodnju zbog jedne nove kupaonice i dovod vode, keramičke pločice u kupaonama, kuhinjama i ulaz, zazidavanje 2 vrata te rušenje jednog zida zbog spajanja kuhinje i dnevnog boravka, brušenje parketa te njegovo kitanje i lakiranje i postavljanje je novih lajsni, soboslikarski radovi, uređenje dvorišnog prilaza garaži sa postavljanjem opločnika cca 70 m2 i nove klizne ograde.
Zainteresiranim izvođačima dostupni su trenutni nacrti i željeni izgled i ostale radove u m2. Molio bih pošaljite mi ponudu za postavljanje fermacel ploča (1500 x 500 x 20) u dnevnoj sobi, 21 m2, te sve pripremati za postavljanje parketa. Sada je u sobi postavljen parnel parket na estrih 7 cm (2 cm izolacija i 5 cm estrih koji je ispucao. Trebalo bi ga pregledati pa eventualno postaviti novi, postavljen je prije 40 god. Isto tako trebalo bi učiniti bojanje sobe. Ako ste zainteresirani najbolje bi bilo doći pogledati na licu mjesta. Trebam ponudu za gletanje kuhinje i podizanje poda kojih 2 cm. Trebam izradu špaleta oko ulaznih vrata, tražim majstora. Zanima me kolika bi bila cijena postavljanja mrežice na plafone kuće površine 80 m2, budući su plafoni ispucali. Također možete doći vidjeti, prema dogovoru. Trebam ponudu za radove adaptacije. Imam dvije spavaće sobe veličine 40 m kvadratnih, sobe su u prizemlju, trebam kompletno uređenje, na podu treba skinuti tepison - staviti izolaciju poda, obrada svih ploha zidova, gletanje i farbanje, izrada novog stropa - starog treba ukloniti.