Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje i farbanja zidova i plafona

Vladislavci


Trebam ponudu za gletanje, na stare zidove naručeno je betonska dijafragma od 10 cm. Radi se o cca 100 m2 površine. Istu treba prvi puta pogletati zatim nalijepiti mrežicu a potom izgletati na fino. Molim ponudu. Kompletno farbanje novog stana 150 m2, tražim majstora za soboslikarske radove. Trebam majstora soboslikara za ličenje sobe i hodnika. Soboslikarski radovi u obiteljskoj kući, soba, stubište i blagavaona, tražim majstora. Trebam ponudu za bojanje zidova u ugostiteljskom prostoru oko 300 m2. Molim ponudu za sanaciju zidova na parkingu stambene zgrade. Niže navodim što je potrebno napraviti s okvirnim dimenzijama te šaljem slike u prilogu.
1. Balkon - 660 x 200, potrebno otucati staru žbuku na mjestima gdje ''zvoni'' i strop se napuhuje, sanirati strop i ponovo ga prefarbati.
2. Betonske kanalice za odvodnju - zamijeniti kanalice koje su oštećene sa novima i staviti pokrov na kanalicima koje su ispravne
3. Zid 1 - 350 x 100, potrebno prefarbati
4. Zid 2 - 960 x 140, potrebno otucati staru žbuku na mjestima gdje ''zvoni'', nanijeti novi sloj gdje je potrebno i prefarbati cijeli zid
5. Zid 3 - 950 x 140, potrebno prefarbati
6. Zid 4 - potrebno prefarbati
Plaćanje bi išlo iz pričuve zgrade. Molim ponude u prilogu su slike. Trebam ponudu za građevinske radove rušenja stare betonske ograde, betoniranje iza garaže te obrada špaleta za dva prozora.