Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje i farbanje stubišta

Bukovje Netretičko


Potrebna je obnova statih vrata i štokova već prije farbanih. 3 vrata sa štokovima, dimenzije vrata su 95 x 218, dva komada i jedna su uža kupaonska. Trebam ponudu za lijepljenje tapeta. Radi se o dimenziji 260 x 140 cm, foto tapeta. Potrebno je skidanje tapeta sa zidova, struganje zidova, stropa, impregnacija, gletanje i bojenje u dva sloja. Ukupna površina zidova za skidanje tapeta 65.86 m2.
Sa ostalih zidova (80 m2) treba ostrugati staru boju gdje je potrebno, impregnirati i pogletati. Stropovi se boje u bijelu boju - površina stropova 43,73 m2. Zidovi se boje u određeni pastelni ton - ukupna površina zidova 80,49 m2. Ukupna površina zidova i stropova 124,19 m2.
Dodatno obnova i bojenje sobnih vrata i štokova - opis radova: skidanje stare boje, kitanje, bojenje akrilnom bojom na bazi vode. Ukupno 8 vrata. Molim ponudu. Traži se izvođač građevinskih radova za dovršetak zgrade od 4 kata, koja je u roh bau fazi. Plaćanje u gotovini. Trebam ponudu majstora soboslikara za krečenje i postavljanje laminata na stari parket te farbanje štokova u bijelo. Trebam ponudu za radove bojanja stubišta u stambenoj zgradi. Potrebna adaptacija na zidu uz prozor. Vjerojatno se od vlage "napuhnuo" manji dio žbuke / boje koje bi trebalo sanirati.