Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje i farbanje stubišta

Dolaske Drage


Trebalo bi impregnirati, pogletati i obojati cca 180 m2 stana koji je nedavno ožbukan vapneno-gipsanom žbukom i to dosta dobro tako da rad ne bi bio prezahtjevan. Trebam ponudu za gletanje i bojanje stropa u kupaonici, izbila je vlaga od curenja WC školjke od susjeda iznad. Površina cca 2 - 3 m2. Molim ponudu za adaptaciju vikendice površine otprilike 30 m2. Radovi bi se izvodili početkom ili tijekom ožujka a potrebno je sljedeće, ovisno o dogovoru i mogućnostima izvedbe:
Instalacija vodovodnih dovodnih i odvodnih cijevi i sanitarije za kuhinju i kupaonicu (vani se nalazi bunar s pitkom vodom); Zidarski radovi; Žbukanje zidova; Polaganje keramičkih pločica ili podnih obloga; Soboslikarski radovi; Gletanje zidova i stropa; Bojanje zidova i stropa; Postavljanje parketa ili drugih materijala ovisno o dogovoru; Montaža tuš kabine, umivaonika i sl.; Postavljanje ograde oko okućnice. Okućnica je veličine 5000 m2 ali samo dio bi bio ograđen. Isto tako tamo se nalaze i betonski stupovi od starog vinograda koji se mogu iskoristiti pri izgradnji ograde, što je vidljivo na slikama.
U privitku su slike, molim sve ponuđače da kontaktiraju na email i u kojem periodu su u mogućnosti odraditi adaptaciju? Lijep Pozdrav, Tomislav Trebam usluge farbanja cijele sobe i po potrebi gletanja pojedinih dijelova zidova, soba od cca 20 m2. Rok izvrdbe između 8. i 20. 8. Molim okvirnu ponudu. Slobodno se izvrši izvid osobno prije davanja konačne procijene. Trebam završne zidarske radove nakon ugradnje PVC prozora, primarno obradu špaleta. Prozori su 80 x 90. Tražim majstotra za ljepljenje zidnih tapeta. Trebam ponudu majstora za sanaciju stropova, uništeno od plijesni, zbog vode koja je došla iz gornjeg stana.