Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje i farbanje zidova i stropova

Begovo Razdolje


Trebam ponudu za lijepljenje tapeta. Radi se o dimenziji 260 x 140 cm, foto tapeta. Trebam majstora za obradu špaleta ulaznih vrata, eventualno malo više (zid na kojem su ulazna vrata je sa lamperijom pa zbog lakše obrade bi smo skinuli lamperiju i taj zid obradili). Također trebamo obradu jedne strane zida u spavaćoj sobi, zid je oštećen zbog vlaženja iz kupaonice - faza sušenja. Trebam majstora za gletanje i bojanje u bijelu boju, zidovi i stropovi u dnevnom boravku i kuhinji (žbukanje gdje treba), oko 55 m2. Imamo 100 kg Teranil Ekstra i 15L Jupol Gold advanced. Molim ponudu za sanaciju zidova na parkingu stambene zgrade. Niže navodim što je potrebno napraviti s okvirnim dimenzijama te šaljem slike u prilogu.
1. Balkon - 660 x 200, potrebno otucati staru žbuku na mjestima gdje ''zvoni'' i strop se napuhuje, sanirati strop i ponovo ga prefarbati.
2. Betonske kanalice za odvodnju - zamijeniti kanalice koje su oštećene sa novima i staviti pokrov na kanalicima koje su ispravne
3. Zid 1 - 350 x 100, potrebno prefarbati
4. Zid 2 - 960 x 140, potrebno otucati staru žbuku na mjestima gdje ''zvoni'', nanijeti novi sloj gdje je potrebno i prefarbati cijeli zid
5. Zid 3 - 950 x 140, potrebno prefarbati
6. Zid 4 - potrebno prefarbati
Plaćanje bi išlo iz pričuve zgrade. Molim ponude u prilogu su slike. Trebam ponudu za izgradnju obiteljske kuće visoki roh bau (temelji, zidovi, krov). Kuća je 160 m2 netto (180 m2 brutto). U prilogu je nacrt i troškovnik. Trebam ponudu soboslikara ličilaca, treba očistiti plafon i pogletati pa obojati cijeli dnevni boravak. Trebam majstotra za popravak zidova nakon ugradnje pvc stolarije, popunjavanje rupa i ostalo.