Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje i farbanje zidova i stropova

Bratkovec


Nakon izmjene električnih instalacija (2 zidne lampe i tri visilice) u zidu i na stropu su ostale rupe sveukupne dužine cca 9 metara, širine cca 10 cm. Zapunjeno je glet masom, ali dosta neuredno i puno neravnina. Potrebno je brušenje svega toga i vjerojatno još koja ruka gleta kako bi se to sve izravnalo. Trebam ponudu soboslikara ličilaca, farbanje terase i stolarije. Molim ponudu za gletovanje i pituravanje zidova u hodniku na koje je stavljen Pavatex, površina je: veliki zid od 18 m2 i manji zidovi sa strane: 4.65 m2 te strop kojemu treba završni sloj, 6 m2. Trebam ponudu za izvođenje slijedeći radova: Potrebno je obnoviti otpalu žbuku nakon potresa na stubištu stambene zgrade. Žbuka je otpala na slijedećim mjestima:
1. S nadvoja ulaznih vrata stubišta s unutarnje strane (s ulične nije ništa oštećeno),
2. S obje strane nadvoja vrata stubišta na polukatu,
3. Ispod i iznad dvorišnih prozora na polukatovima stubišta (tu se žbuka još drži, popucala je i potrebno ju je prvo ukloniti). Zid u kojem su ti prozori je pregradni zid između nosivih zidova stubišta, Prilažem fotografije oštećenih mjesta, kao i nacrt zgrade. Trebam ponudu za radove na garaži. Radovi obuhvačaju:
- Demontaža starog salonitnog pokrova montiranog na drvenim gredama
- Nalivanje armirano betonske ploče 12 cm
- Šalovanje i betoniranje stepenica
- Podizanje parapeta i stupića sa rukohvatom
- Postavljanje ljepenke kao hidroizolacije prije estriha
- Postavljanje estriha sa stirodurom
- Inkartavaje unutarnjih zidova
- Hidroizoliranje unutarnjeg zida
- Gletovanje i pituravanje
U prilogu dostavljam troškovnik radova. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova za jednu sobu, 50 kvadrata zidova. Trebam ponudu soboslikara ličilaca, u novoj zgradi staroj 5 godina želimo okrečiti stan. Površina zidova za krečenje cca 100 m2. Okrečiti želim sa pralnom bojom, bjelom i manji dio u žutoj boji. Stan je opremljen i koristimo ga za odmor.