Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje i farbanje zidova i stropova

Orahovica


Trebala bi mi usluga postavljanja glatke samoljepljive tapete: širina: 300 cm, visina: 261 cm. Zid je čist, tako da se s radovima može početi odmah. Tražim kvalitetne i stručne majstore. Trebala bih nekog za radove u kuhinji. Gletanje i maljanje zidova, postavljanje pločica na podu kuhinje i na dio zida gdje će doći kuhinjski elementi.
Ako budem zadovoljna sa izvršenim radovima daljnji radovi nakon kuhinje bi bili postavljanje pločica na terasu i na ulazni dio u kuću te na stepenice, zatim gletanje i maljanje hodnika.
Na stropove kuhinje i hodnika bijela boja a na zidove bež ili siva. Ima još radova koji su mi potrebni kao što je ugradnja prozora u kupaonici (tu je potrebno izštemati dio zida za prozor).
Molim vas budite ljubazni pa me obavijestite da li izvodite navedene radove i koja vam je cijena po kvadratu? Na lokaciji ćemo biti ovaj vikend, u koliko želite pogledati prostor i dogovoriti se za radove. Trebam ponudu soboslikara za maljanje i djelomično gletanje zidova, približno 80 - 100 m2 tlocrt. Hitno trebam. Trebam majstora za malanje (bijela boja) stropa u kupaonici. Trebam ponudu za bojanje zidova, na nekoliko mjesta bi trebalo pogletati. Trebam ponudu za soboslikarske radove, gletanje zidova, kuća cca 500 kvadrata. Trebam ponudu za izgradnju obiteljske kuće visoki roh bau (temelji, zidovi, krov). Kuća je 160 m2 netto (180 m2 brutto). U prilogu je nacrt i troškovnik.