Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje i farbanje zidova i stropova

Šušnjari


Nakon požara crni zidovi, kuhinja, dnevna, potrebno nešto skinuti dlijetom, ožbukati, obojiti plafon. Sa strane je drvo u redu, cca 36 m kvatratnih plafona. U fazi sam dovršavanja zadnjeg kata kuće te su mi potrebne ponude za radove u prilogu. Planiran početak kroz mjesec dana. Trebam majstora za rušenje zida od OSB ploča i izradu novoga cca 3 m2 od siporeksa na koja će se montirati vrata, nakon toga ličenje i gletanje istoga plus 20 m2 ličenja zidova u stanu. Trebam majstora soboslikarskih radove za gletanje (fina žbuka) i farbanje zidova jednom rukom (samo zidovi bez stropova) u stanu od oko 120 m2, u periodu od 28.12. do 10.01. Između kuhinje i dnevnog boravka imamo zid visine 106 cm koji je, pretpostavljam bio namjenjen za šank no nikada nije dovršen. Mi bismo taj zidić skratili kako bi na njega stavili radnu ploču i koristili kao otok / kuhinjski stol. Zid bi trebalo skratiti sa 106 cm na cca 80 cm. Duljina zida je 237 cm (ima lagano zaobljen kraj) te debljine 22 cm. Slika navedenog zida je u prilogu. Trebam okrečiti stan od 43 m2 (kuhinja većinom pločice, kupaona sva u pločicama) i zagletati špalete oko PVC ugrađenih vrata. Pristup i parking autom do stana.
Detalji: stan je u prizemlju kuće, suh. iz neznanog razloga su se pojavile gljivice po cijelom stanu, puno. potrebno je: 1.sastrugati gljivice,
2. premazati antifungalnom tekućinom i
3. ofarbati antifungalnom farbom. Boja: bijela.
Ima za pomaknuti jedan lagani mali most regal i dva ormara, ostalo nije vrijedno spomena. Sve zaštititi i uredno posao napraviti. Trebam ponudu za žbukanje i gletanje unutarnjih zidova te postavu knaufa.