
Gletanje i farbanje
Grožnjan
Htjeli bi obojiti kompletne unutarnje zidove vikendice za odmor, koja se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, hodnika i kupatila u prizemlju, dvije spavaće sobe i kupatila na prvom katu, te dvije spavaće sobe na drugom katu, te hodnika i stubišta koje sve povezuje. Možda nešto sitno gletanja, ali jako malo. Farbanje zidova i stropova, može sve u bijelu boju.
Trebao bih izvid situacije za točnu izmjeru (cca 300 m2) i savjet ako je potrebno još nešto raditi na zidovima za pripremu. Molim ponudu, Hvala. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova. Priprema zidova te gletanje i bojanje kuhinje od 10 m2. Zaljepiti knauf ploču na jedan zid. Trebamo razne građevinske i ostale usluge nakon zatvaranja lođe 3,5 x 1,5 m PVC stolarijom.
Treba izolirati sve površine (strop, zidove, pod), knauf, izraditi pregradne zidove za dvije nove sobe dim. 3 x 2,25 m sa ugradnjom vrata te nadsvjetla (prozori), laminat, produžiti elektroinstalacije za prekidače i utičnice, ugraditi dva nova radijatora grijanja sa cijevima od vertikale, krečenje i dr. potrebno po dogovoru. Tražim soboslikara za bojanje zidova i stropa u svim prostorijama stana površine 62 m2. Tražim majstora za pituravanje apartmana. 2 apartmana tlocrtne površine cca. 50 m2, 1 apartman 35 m2, 1 apartman 30 m2 i 1 apartman 43 m2. Trebam majstora za soboslikarske radove. Trebam ponudu majstora za soboslikarske i ličilačke radove.