
Gletanje i farbanje
Živogošće
Trebamo ponudu za sanaciju krovišta, rušenje zidova, podova, instalacije. Trebam majstora za bojanje dva metalna štoka sa nadsvjetlom. Tražim izvođača za farbanje stolarije tj. prozora. Prozori su stariji i drveni. Trebam ličenje stolarije (drvena balkonska stijena), dim. cca 4.00 m x 2.60 m, (3 prozora i 1 vrata). Trebam ponudu za slijedeće radove u stanu:
1. Zamjena postojećih roleta novima
2. Farbanje / osvježavanje drvene stolarije
3. Gletanje i farbanje stropova, farbanje ostalih zidova (na cca 4 m2 na zidu treba vjerojatno pošmirglati trenutnu akrilnu boju)
5. Popravak parketa (brušenje, lakiranje) - potrebna konzultacija s majstorima treba li to napraviti za cijeli stan ili samo na cca 10 m2 gdje je oštećeno)
6. Dodavanje par novih utičnica
7. Ostali radovi (montaža karniša, razmontiravanje ugradbene police i odvoz dasaka...) Trebam majstora za soboslikarske radove, gletanje i farbanja 4 zida i plafona u vikendici, kvadratura vikendice 32 m2. Trebali bi vanjske zidarske radove nakon ugradnje stolarije. Radi se o (cca) 8 m dužine s jedne strane i 5 m s druge strane (zgrada limenka), širinu nebi točno znali jer se radi o zadnjem katu (3. kat) i bez skele nismo u mogućnosti točno vidjeti). Zanima me okvirno vremenski rok izrade i okvirno cijena.