
Gletanje i krečenje stana
Velika Trnava
Trebam ponudu za krečenje stana, stan je trosobni od 70 kvadrata. Tražim majstora soboslikara za krečenje sobe 20 m2 sa bijelom bojom. Trebam ponudu za gletanje, površina jedan četvorni metar. Možda još negdje ima neka manje kritična površina. Problematična površina je u dnevnom boravku. Mjesto je oduvjek bilo problematično jer je prokišnjavalo (od 1987. do 2010. ta ploča nije bila pokrivena krovom. Od 2010. do danas je pokriveno ali je vlaga ostala. Ja bih htio radove sredinom lipnja. Bojanje zidova u bijelo u apartmanu. Apartman je star 10 godina, ima 35 m2 ali je visokopotkrovlje s visinom stropa od 2.5 - 5.0 m. Odgovaralo bi nam radove obaviti 27.i 28 12. Potrebna nam je adaptacija, odnosno prenamjena poslovnog u stambeni prostor cca 55 m2.
- glazura na cca pola prostora 25 m2
- knauf pregrade
- postavljanje keramike i laminata
- izbijanje stare stolarije i ugradnja nove uz podzidavanje, izbijanje ulaznih vrata i ugradnja novih te probijanje jednog prozora
- gletanje, krečenje
- nešto električarskih radova
- proširenje postojećeg centralnog grijanja za dva grijaća mjesta.
Lijepo molim da mi se jave ponuđači koji će mi dati ponudu financijski specificiranu po pojedinoj stavci radova. Trebam ponudu za krečenje hodnika 5 m2. Strojno gletanje + završno bojanje. Zgrada napravljena komplet u betonu Doka oplatom, ukupno 12 apartmana.