Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje i krečenje

Kneginec Gornji


Tražimo radnike za slijedeće radove u sobi površine cca 12 m2 (h = 260 cm):
1. Elektro radovi: zamjena utičnica (štemanje zida zbog stavljanja veće utičnice) i ugradnja dodatne utičnice na novoj poziciji
2. Soboslikarski radovi: brušenje, gletanje i bojanje zidova i stropova
3. Podopolagački radovi: brušenje i lakiranje postojećeg parketa ili postavljanje laminata preko postojeće podne obloge.
Materijal osiguravamo mi, molim ponudu za izvođenje radova i moguće rokove izvedbe. Trebam majstora za soboslikarske radove, potrebno je farbanje jednog dijela stana. Trebam ponudu za soboslikarske radove, krečenje stana i bojanje vrata. Trebam ponudu za gletanje. 180 kvadrata zidova koji su obnovljeni mrežicom i ljepilom te impregnirani i 67 kvadrati plafona na kojem su postavljene gips ploče čiji spojevi su obrađeni trakom i gips masom. Potrebno je gletanje s vašim materijalom (bez bojenja). Visina zidova iznosi 2,5 metara.
Moguće noćenje u kući za 4 osobe. Kuća ima hladnu vodu, nema grijanje. Zanima me cijena glijetanja po kvadratu i kada bi radovi mogli biti izvršeni? Trebam ponudu za obradu knaufom oko krovnih prozora i kompletna priprema potkrovlja za soboslikarske radove cca 50 m2. Trebam popravak plafona (gletanje i maljanje) u kupaonici, na jednom dijelu imam rupu jer je plafon od vlage popucao i otpao, također dio iznad kade je malo pocrnio od plijesni pa bi trebalo nanijeti poseban premaz protiv plijesni. Kvadratura cca 8 m2. Trebam ponudu za sljedeće radove, radi se o spavaćoj sobi 4 x 4. Skidanje stare žbuke, nanošenje nove žbuke, gletanje i krečenje.