Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje i krečenje

Zabok


Imam problem s vlagom i plijesni koje su se pojavile najviše u hodniku na stropu u sklopu stepeništa, a manjim dijelom po kutevima nekih soba u kući. Vlaga se jako proširila kako sam počela grijati ove jeseni. Trebam majstora koji bi sanirao strop u hodniku, za struganje, gletanje i farbanje. Zanima me trajno rješenje problema s vlagom. Trebam ponudu soboslikara za farbanje zidova u hodniku, dnevnom boravku i kuhinji, tlocrtno 27 m2 i keramičara za zamjenu pločica u kuhinji na zidu 3 m2. Trebam kvalitetnog malera (soboslikara). Potrebno je ofarbat cca 15 m2 ukupne površine zidova i stropa (kuhinja, hodnik i kupaonica). Dio zidova treba i pogletat. Zanima me cijena i trajanje posla te vremenski period u kojem je najranije moguće započeti posao. Potrebno je skidanje tapeta sa zidova, struganje zidova, stropa, impregnacija, gletanje i bojenje u dva sloja. Ukupna površina zidova za skidanje tapeta 65.86 m2.
Sa ostalih zidova (80 m2) treba ostrugati staru boju gdje je potrebno, impregnirati i pogletati. Stropovi se boje u bijelu boju - površina stropova 43,73 m2. Zidovi se boje u određeni pastelni ton - ukupna površina zidova 80,49 m2. Ukupna površina zidova i stropova 124,19 m2.
Dodatno obnova i bojenje sobnih vrata i štokova - opis radova: skidanje stare boje, kitanje, bojenje akrilnom bojom na bazi vode. Ukupno 8 vrata. Molim ponudu. Trebam ponudu za manju adaptaciju i preinake u stanu od 75 kvadrata. Treba skinuti tapete, gletanje i maleraj, obnova i lakiranje stolarije i ulaznih drvenih vrata. Skidanje pločica u hodniku i balkonu, te postava novih, kao i postavljanje pločica ili brušenog kulira na 14 stepenica koje vode iz podruma u kuću. Zatim bi trebalo napraviti dva otvora za nova vrata. Naravno i prilagodbu električnih instalacija tj. provesti struju gdje treba. Najbolje bi bilo to sve vidjeti na licu mjesta. Također bi trebalo sanirati dimnjak i napraviti vratašca za čišćenje. Trebala bih ponudu za popravke koji će eventualno trebati nakon nastale štete (rupa u knafu, oštećen parket), kompletan maleraj. Trebam krecenje hodnika perivom bijelom bojom, krečenje kuhinje, na hodniku skidanje bavalita i zakrpati žbukanjem, ugradnju novih ulaznih vrata.