Gletanje i ličenje stropa
Plovanija
Trebam ponudu za građevinske radove strojnog gletanja 9000 m2. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova, u novom stanu jedan zid treba gletati i obojati što je moguće prije. Molim ponudu za farbanje zidova 2 dječje sobe, svaka po 6 m2. Trebam ponudu za pregradni zid od knaufa te bojanje i uređenje prostorija. Potrebno je sređivanje zidova površine 64 m2 i plafona 26 m2. Gletanje, brušenje i farbanje bijelom bojom. Silikoniranje završetaka oko štokova vrata (2 komada), zatvaranje knaufom cijevi radijatora, cca 15 m dužnih.
Potrebno je skidanje i odvoz 18 m2 starih balkonskih pločica, postavljanje hidroizolacije (Sika) iste kvadrature (18 m2) te postavljanje nove keramike (18 m2). Navlačenje 37 m2 nove balkonske fasade. Demontaža i odvoz balkonskih vrata dimenzije 70 x 250 cm. Demontaža i odvoz željeznog stupa za TV antenu (cca 3 m). Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova, plafoni 90 m2. Potrebno djelimično struganje načete stare boje i postavljanje mrežice na oštečenim kutovima plafona. Molim ponudu za adaptaciju vikendice površine otprilike 30 m2. Radovi bi se izvodili početkom ili tijekom ožujka a potrebno je sljedeće, ovisno o dogovoru i mogućnostima izvedbe:
Instalacija vodovodnih dovodnih i odvodnih cijevi i sanitarije za kuhinju i kupaonicu (vani se nalazi bunar s pitkom vodom); Zidarski radovi; Žbukanje zidova; Polaganje keramičkih pločica ili podnih obloga; Soboslikarski radovi; Gletanje zidova i stropa; Bojanje zidova i stropa; Postavljanje parketa ili drugih materijala ovisno o dogovoru;
Montaža tuš kabine, umivaonika i sl.; Postavljanje ograde oko okućnice. Okućnica je veličine 5000 m2 ali samo dio bi bio ograđen. Isto tako tamo se nalaze i betonski stupovi od starog vinograda koji se mogu iskoristiti pri izgradnji ograde, što je vidljivo na slikama.
U privitku su slike, molim sve ponuđače da kontaktiraju na email i u kojem periodu su u mogućnosti odraditi adaptaciju?
Lijep Pozdrav,
Tomislav