Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje i ličenje stropa

Rogotin


Trebam majstora za soboslikarske radove, potrebno je farbanje jednog dijela stana. Garaža, ukupne dimezije cca. 6 x 7 m, visine 3 m sa dva ulaza sa metalnim vratima 2 m x 2,5 m, potrebna kompletna adaptacija:
- izrada termo fasade sa izolacijom 5 cm stiropor
- izrada konstrukcije krova te postava limenog pokrova sa opšivom i odvodnim olukom (postojeće stanje bitumenska ljepenka)
- brušenje metalnih vrata, manji popravak varenjem donje ploće te farbanje 2x temeljna i 2x lak za željezo
- gletanje unutrašnjih zidova i plafona te farbanje unutrašnjom bojom
Dovoljno prostora za rad i dostavu materijala, spremanje materijala u garažu tijekom radova. Tražim majstora za obradu špaleta u dvije prostorije. Dimenzije stolarije su cca 4,10 x 1,20 m u svakoj prostoriji. Trebam majstora za sitne popravke unutar i izvan kuće (zatvaranje šliceva, dozidavanje dimnjaka, postavljanje siporexa, itd). Trebam majstora za sanaciju nekoliko pukotina na zidovima u stanu, od potresa. Isto tako se vide napukline na spoju knaufa i betona na plafonu pa vidjeti oko sanacije i toga. Zidovi su bijeli. Nakon radova bi trebalo obojati prostorije. Trebam ponudu za soboslikarske radove, krečenje stana 50 m2. U kuhinji i kupaoni treba sanirati zidove (otpala žbuka) te nakon uvođenja centralnog "zakrpati" rupe gdje su provučene cijevi.